Turkish English Russian Arabia

Hakkımızda

Hakkımızda

AL-TER ® İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2003 yılında kurulan firmamız AL-TER ® markasıyla alüminyum radyatör üretimini gerçekleştirmiş olup ekonomik ve ürün kalitesine önem vererek pazardaki haklı gururunu sürdürmektedir.

AL-TER ® kalite ve güvene dayalı hizmet anlayışı ile sürekli kendini yenileme prensibi içerisinde ar-ge çalışmalarını önemsemiş, yeni modeller geliştirmeye devam etmektedir.Tanıtım için fuarlara katılarak Türkiye ve dünya pazarında yol almak üzerine kendini sürekli canlı tutan AL-TER ® ürünlerini teknoloji ve modern sisteme dayalı kaliteli ekonomik ve müşteri memnuniyetini benimseyen süreklilik anlayışı içinde kısa sürede TSE ISO 9001-2008 kalite  belgesi ve SANAYİ BAKANLIĞI ‘ndan 5 yıl garantili yapısıyla her geçen gün AL-TER ® ürünleri pazarda aranan yaşam kalitesine ulaştırmaya devam ediyor..

2003 yılında çapraz konveksiyonel esasına göre çalışmakta olan AL-TER ® markalı alüminyum ısı radyatörleri ısınma sektöründe yeni bir anlayış kazandırmayı sürdürüyor. Firmamız 450m² kapalı alan ve 200m² açık alanda hizmetini sürdürmektedir. Yılda 150.000m² radyatör üretimi yapma kapasitesine sahiptir.

ISINMA KONFORU İÇİN KALİTELİ ÜRÜN

AL-TER ® İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Üretim aşamasında problemlerin oluşmaması için tüm ürün girdilerinin üretime alınmadan önce kalite kontrolünden geçirilerek ürünlerde muhtemel sorunların oluşmasına engel olarak kaliteli ve sağlam ürün elde edilmesi sağlanmaktadır. Üretimin her aşamasında kontrollü çalışmalarla hazırlama, sevkiyat ve müşteriye ulaşmasına kadar sürekli hizmet prensibiyle montaj aşaması ve sonrası  olası sıkıntıların giderilmesine de özen gösterilmektedir.

Sürekli modellerini yenileme anlayışı içerisinde markalaşma gayreti ile kısa sürede AL-TER ® seçkin bir marka haline gelmiştir.Tanıtımını ulusal ve bölgesel fuarlara önem vererek yapan AL-TER ® tüketiciler tarafından aranan bir marka haline gelmiştir.

Ortadoğu Reklam