Turkish English Russian Arabia

Hayat Kalitesi için Ürün Kalitesi

AL-TER İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşundan bugüne dek “Mükemmellik Felsefesi”ne bağlı olarak sürdürdüğü çalışmalarında teknik üstünlüklerle estetik bütünlüğü birleştirmiş, bir dizi seçkin ürünün halkımızın kullanımına sunulmasına üstün gayret ve çaba göstermiştir.

Ürünlerinin üretimi ve satışından, satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar tüm süreçlerinde yönetim anlayışı olarak toplam kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiştir. Her üretim aşamasında gerekli kontroller yapılarak üretimi gerçekleştirilen ürünlerimiz için test ve belgelendirme kuruluşlarından belgelendirmeler yapılmıştır.
Yüksek müşteri memnuniyeti prensiplerine ve mükemmellik felsefesine bağlı olarak çalışmalarını sürdüren kuruluşumuz ISO 9001/2008 Kalite yönetim Sistemi belgesini, almıştır. Bundan sonraki hedefimiz  Mükemmellik ve Kalite  Modeli’nin tüm gereklerini uygulayarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde ki, misyonumuzu yerine getirmektir.

Kalite Politikamız
Alüminyum radyatör  sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kalite yönetim sistemimizin gereklerini yerine getirerek; kaliteli, verimli, estetik, özgün, çevre dostu, dayanıklı ve ekonomik ürünleri dünya standartlarında üretmek, geliştirmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.
       
AL-TER İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Ortadoğu Reklam