Turkish English Russian Arabia

Neden AL-TER?

ESTETİK, HAFİFLİK VE KALİTE
Alüminyum Radyatör, modüler yapısının sağladığı kullanım kolaylığı ile çok pratik olarak montaj kolaylığı sağlar.


ÜSTÜN YAKIT TASARRUFU
Diğer sac panellere göre daha az miktarda su gerektirdiği için, yakıt tasarrufu sağlayıp kısa zamanda kendini amorti eder. Sac panellerde uzun süre sonra meydana gelen paslanma ve küflenme alüminyum panellerde meydana gelmez. Alüminyum radyatörlerden elde edilen ısı %70 konveksiyon %30 ışıma ile sağlandığı için döküm ve çelik radyatörlere oranla %30 daha sıcak ve hızlı hava yayılır.

KONFOR VE ÇOK RENKLİLİK
Alüminyum Radyatör, diğer sac paneller gibi duvarda ve perdelerinizde leke yapmaz. Homojen bir ısı yayılımı sağlar. Rengarenk seçeneklerle mekanlara uyum ve zenginlik katar. Kullanılan boya elektrostatik toz boya olduğu için yüzeyleri pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Temizliği kolaydır.

MODÜLER YAPI
Alüminyum Radyatör, modüler yapısıyla (kaynaksız ve vidasız) montaj sırasında ve sonrasında üstün bir kullanım kolaylığı sağlar. İmalat sırasında sıkı geçme sistemi kullanıldığından birleşme yerlerindeki kesit daralmaları yoktur. Tıkanma ve körleşme yapmaz. Zamanla ısı veriminde düşme olmaz.
 

 
Farklı Mekanlara Farklı Çözümler...

Alter Radyatörler, hafifliği, iletkenliği, çok uzun ömür sağlayan hammaddesi, çok az miktarda su gerektirdiği için hızlı ısı yayıp enerji tasarrufu sağlaması, farklı ölçü ve özel imalata uygun üretilebilme ve zengin renk çeşitliği ile mekanlarınıza kalıcı çözümler sunuyor...  

"Alüminyum Radyatörlerimiz Magnezyum ve Silisyum (AIMgSi0.5) Alaşımdan Üretilmiştir."

Bu malzeme radyatör üretimi için mükemmel bir hammaddedir.Radyatörlerimiz kaynaksız birleştirme konstrüksiyona sahip özel bir teknikle üretilmiştir. Birleştirme bölgelerinde olası korozyon tamamen önlenmiştir. Özel pimlerindeki kanal ile, oluşan sıkışma ve çok yüksek basınca dayanıklılığı sağlanmıştır.

Ortadoğu Reklam